Sleva!

Moto boty SIDI Meta black 46

3 490

Katalogové číslo: 37748 Kategorie: , , ,

Ideální především do města nebo pro příměstské dojíždění, semišový svršek, propracované utahování, poutko pro nazouvání.. Moto boty SIDI Meta jsou elegantním modelem motocyklové obuvi vhodným zejména do města nebo pro příměstské dojíždění. Svršek tvoří příjemná a líbivá semišová kůže. Po obou stranách je bota odlehčena vklady z prodyšné tkaniny. Obuv je vyztužena v oblasti kotníků, poskytuje tak zvýšenou ochranu nohy. Špička je pak vyztužena odolným polyuretanem. Vnitřní horní část paty je měkčí, aby se předešlo klouzání po motorce.

Komfortní dvoubarevná podrážka je vyrobena z pryžového materiálu a disponuje dekorativní miniaturou italské vlajky. Pohodlná a vyjímatelná tvarovaná stélka je tvořena pěnovým EVA materiálem. Jednoduchý a rychlý utahovací systém je se skládá u tkaniček a suchého zipu Velcro s dvojí funkcí regulace utažení boty kolem kotníku a zároveň překrývajícím tkaničky. Detail v podobě poutka na patě pomůže při nazouvání. V zadní části moto bot SIDI Meta jsou umístěny prvky z reflexního syntetického materiálu, díky kterému budete lépe viditelní v noci nebo za jinak zhoršených podmínek a bude tak zvýšena Vaše pasivní bezpečnost.Technický popis:

bota po obou stranách odlehčena vklady z prodyšné tkaniny
vyztužení v oblasti kotníků
špička vyztužena odolným polyuretanem
měkčí vnitřní horní část paty
pohodlná a vyjímatelná tvarovaná stélka z materiálu EVA
jednoduchý a rychlý utahovací systém

tkaničky
suchý zip Velcro s dvojí funkcí regulace utažení boty kolem kotníku a zároveň překrývající tkaničky

smyčka na patě usnadňující nazouvání
reflexní prvky v zadní části boty
srvšek: semišová kůže
podrážka: pryžový materiál, dvoubarevná, s detailem italské vlajky

Výrobce: Sidi
Google kategorie: Vozidla a náhradní díly > Díly a příslušenství vozidel > Bezpečnost a zabezpečení vozidel > Motocyklové ochranné pomůcky